Nový koncert pro mateřské školky

Znáte to rčení: Člověk míní, Pánbůh mění? Já bych ho trochu poopravila na: Člověk míní a děti mění. Aneb jak mám v hlavě plno nápadů a málo času na realizaci.

O dlouhých procházkách s batolecí holčičkou mě ledacos napadá. Tvoří se mi v hlavě muzikantské, pedagogické i jiné plány a při rozvíjení myšlenek na ně mě zaplavuje vlna energie. Tak se mi například v hlavě vylíhlo, že bych mohla napsat malou hudební pohádku. Což o to, o chvilkách, kdy má malá cácorka po obědě spinkala, se příběh psal sám. Pak jsem se rozhodla, že i ilustrace budou vlastní, a pustila se do práce. A dceruška se rozhodla, že přes den už spát nebude 🙂 Hotové jsou tedy dvě ilustrace z osmi. 

Malé mrně se stále více a více osamostatňuje, což mě přivedlo na skvělý nápad, pořídit mu sourozence. A tak mě ten krásný kolotoč nastal znovu.

Ale nebojte se, kniha jednou světlo světa spatří a po ní, jak doufám, druhá a třetí. Články se opět začnou objevovat, na nový program v nabídce výchovných koncertů už se děti v mateřských školkách mohou těšit nyní a v hlavě mám hromadu dalších nápadů.

Ráda bych tímto příspěvkem poděkovala všem paním učitelkám a ředitelkám mateřských školek, kde jsem v uplynulém loňském školním roce účinkovala. Tím, že si mě zvete opakovaně a můj program se Vám líbí, nabíjíte mne novou tvůrčí energií. Často se pak vracím domů plna nadšení a elánu do další práce, kterou Vám pak mohu nabídnout.

V nadcházejícím školním roce tedy přibyl ke stávajícím programům výchovných koncertů i jeden zbrusu nový, nesoucí název – Zazpívejme do uší Čechovi i Libuši. Vystoupení je opět přizpůsobeno malým dětem a je postaveno tak, aby Vaše malé svěřence aktivně zapojilo do dění. Můžete se opět těšit na zpívání, muzicírování a hry. Další informace naleznete zde.

S ohledem na nový přírůstek v rodině však začnu vystupovat až po Vánocích, objednávat lze ale hned.

Nově mě pak můžete sledovat i na twitteru.

Těším se na další spolupráci

Vaše Marie a cocechtomuzikant.cz 🙂

Líbil se Vám článek? Pošlete ho do světa!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Další články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *