Zpěvník od maminky

Děti jsou malé jenom chvilku a jediné, co na dětství zbyde, je vzpomínka. 

Zpěvník od maminky

Nejen od maminky...

Chtěla jsem pro své děti vytvořit něco jedinečného. Něco, co až jednou najdou v krabici na půdě a odfouknou prach, vybaví se jim dávno zapadlé vzpomínky na dobu, kdy byly malé, kdy neměly žádné starosti, a kdy si s nimi jejich maminka zpívala a hrála. 

Dlouho jsem nemohla přijít na to, jak své dílo nazvat, až název vymyslela dcerka „Vždyť je to přece zpěvník od maminky.“ A tak ho tu máme.

Zpěvník od maminky ale stejně tak může být Zpěvník od tatínka, Zpěvník od babičky, dědečka, tetičky, strejčka … dokonce proč ho nepojmenovat Zpěvník pro Kryštofa na památku od paní učitelky ze školky. Jak si ho totiž pojmenujete, je úplně na vás. 

Ten úplně první exemlář

Interaktivní zpěvník s digitálním obsahem

Zpěvník není jen tak obyčejný zpěvník. Nejsou to ani obyčejné omalovánky. Jsou v něm připravené aktivity na rozvoj jemné motoriky, kdy myslivec potřebuje zapnout knoflíky u kamizoly, holka modrooká zase čeká, až ji někdo učeše a zaplete vlasy, prádlo je třeba pověsit nad pec a hlavně nakrmit koně … 

A protože jsem slíbila, že vám budu průvodcem po cestě s dětmi za hudbou, u každé písničky najdete pod QR kódem schovány rady a tipy, co všechno s písničkou můžete dělat a jak si s ní hrát.

Co dostanete

Zpěvník si představte jako takový polotovar s návodem, jak si ho sestavit. Po zaplacení vám dorazí e-mailem přístupové údaje pro vstup do členské sekce. Tam naleznete:

 • pdf soubor, který je určen k vytištění
 • seznam materiálů, které bydete potřebovat
 • návod na sestavení Zpěvníku
 • hromadu tipů a informací k jednotlivým písničkám

Když budete mít tiskové stránky vytištěné a shromážděný všechen materiál, čeká vás kreativní fáze, protože to celé budete lepit, skládat, vystřihovat, vybarvovat a zdobit, dokud nebudete spokojení s výsledkem. 

Třeba takto:

Co všechno vás tedy ve Zpěvníku čeká

Ve Zpěvníku najdete:

 • 7 nejznámějších českých dětských písniček
 • 7 ilustrací k písničkám k vytištění
 • doplňkové ilustrace k pohyblivým částem k vytištění
 • seznam základním materiálů, které budete potřebovat
 • návod k sestavení
 • hromadu tipů ke každé písničce

A navíc:

 • 14-denní garanci vrácení peněz
 • doživotní přístup do členské sekce k informacím a tipům
 • doživotní přístup k aktualizacím

Pro koho Zpěvník je

 • pro každého, kdo rád tvoří
 • pro maminky, tatínky, babičky, dědečky, tetičky, strejčky a každého, kdo by chtěl své dítko hudebně rozvíjet a zajímá ho, jak na to
 • pro paní učitelky v mateřských školkách, které chtějí s dětmi zpívat, vyrábět nebo jim jen udělat radost
 • a hlavně pro děti 
Marie Benešová

Marie Benešová

Jsem muzikant, který chce všechny děti přivést k hudbě a který chce se světem sdílet celé své know-how, protože věřím, že hudba je tu pro každého.

Jsem také hudební pedagožka. Mám vystudovanou hudební výchovu na pedagogické fakultě a hru na klarinet na konzervatoři. Učím děti hrát na nástroj, rozvíjím jejich hudebnost a rozšiřuji hudební rozhled a mým velkým koníčkem je hudební rozvoj malých dětí a předškoláků.

Ale hlavně jsem i máma a se svými malými dětmi mě baví zpívat, hrát si a muzicírovat. Tak proč se o to nepodělit i se světem?

5+1 výhoda, kterou má Zpěvník od maminky

 • děti se hudebně rozvíjejí
 • trénují jemnou motoriku
 • tvoří
 • tráví s vámi společný čas plný smíchu, her, legrace a muziky
 • do života získají krásné vzpomínky

A navíc děti vedete k lásce k hudbě, k univerzálnímu jazyku všech lidí.

Pro všestranný rozvoj

Čas, který věnujeme dětem do šesti let, je nenahraditelný. Děti jsou jako houby. Nasávají do sebe prostředí, které je obklopuje, a formuje se jejich osobnost. Investovat svou pozornost právě do malých dětí se vždycky vyplatí. Je to sice dlouhodobý vklad, ale všechno, co vložíme, má na dítě vliv a ovlivňuje jeho vývoj. 

Každý rodič touží mít talentované děti, které budou jednou v životě úspěšné, ať už budoucí úspěch znamená cokoli. Když se dítě všestranně rozvíjí, má velkou šanci najít právě to své nadání, svou vášeň, která ho třeba bude jednou živit.

Hudba je jedním z pilířů všestranného rozvoje a má na člověka obrovský vliv.  Proč tedy stavět život bez hudebního pilíře, když s ním bude stavba o kousek pevnější? 

O vlivu hudby se můžete víc dočíst v e-knize Proč se vyplatí vést děti k hudbě.

Kolik to stojí

Cena Zpěvníku od maminky je 499 Kč.

Hodnotu má ale daleko vyšší. To, co k němu získáte a k čemu budete mít doživotní přístup, je mé know-how. A jelikož ráda vymýšlím nové a nové hudební hry a aktivity, můžete si být jisti, že se tipy ke Zpěvníku budou rozšiřovat a rozšiřovat. Vy k těmto aktualizacím budete mít neomezený přístup bez dalšího doplácení.

A až si Zpěvník sestavíte, vložíte do něj svou práci a lásku, jeho hodnota bude pro vás nevyčíslitelná.

Nebojte se

Máte strach, že nemáte hudební sluch nebo neumíte zpívat? Nemusíte mít vůbec obavy. Hry a aktivity k písničkám jsou vymýšleny tak, aby je zvládl opravdu každý. Víc o strachu z vlastního zpívání píši v e-knize Proč se vyplatí vést děti k hudbě.

Jestli ale pořád cítíte nejistotu, napište mi své dotazy na marie.benesova@cocechtomuzikant.cz, moc ráda vám odpovím.

Něco navíc

Ve členské sekci vás pod záložkou Bonusy navíc čekají dva dárky.

První je pro zábavu, ale druhý je soubor nahrávek všech písní ze Zpěvníku v mé aranži, které jsem pro vás vlastnoručně natočila, abyste si písničky mohli i poslouchat.

Garance spokojenosti

A pokud by se náhodou stalo, že se vám Zpěvník od maminky z nějakého důvodu nelíbí a budete chtít vrátit své peníze, můžete tak požádat do 14 dnů ode dne zakoupení. Vaše spokojenost je pro mě moc důležitá.

Zpěvník od maminky
Líbí se vám Zpěvník od maminky a chtěli byste také ten svůj? Není nic snazšího. Objednejte si ho a začněte do dětské dušičky zapisovat svou hudební stopu.